Yurtiçi Dağıtım

Haklog Lojistik 5 yılı aşkın süredir hem tecrübesiyle hemde ilk günkü amatör ruh ile işine sahip çıkmakta ve günümüz teknolojilerini etkin kullanmaktadır. Haklog Lojistik olarak her araç uydu sistemi sayesinde anlık takip edilir ve raporlanır, böylece güzergahlar ve mola noktaları önceden belirlenmiş olur yükleriniz güvenle taşınır. Ayrıca son teknoloji yazılımlar ile stok kontrolü ve online anlık stok takibi yapabileceğiniz depolama hizmetimiz ve tamamlayıcı depolama çözümleri sunuyoruz.

Haklog Lojistik özel olarak askılı tekstil ürünlerini taşımak için tasarlanmış araçlarımız ile dilerseniz kapıdan kapıya teslimat yapabilir. Dilerseniz depolama yaparak etiketleme, alarm takma, barkodlama vb gibi katma değerli hizmetler ile birlikte taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Müşterilerinin yükünü hafifletmeyi hedefleyen Haklog Lojistik olarak istenildiği takdirde özel ekipmanlar ve deneyimli personel ile kalite kontrol hizmeti veriyoruz. Size verimliliği garanti eder, en düşük maliyetle en çok içi yapmanızı sağlar.

Şehirlerarası nakliye hizmeti veren firmalar arasında güven ve birleşik hizmetleriyle bir adım öne çıkan Haklog Lojistik ülkemizde şehirler arası kara nakliyesinde 5 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Petek Plastik ve Atiker gibi referans firmaların taşımacılığını sorunsuz şekilde yıllardır gerçekleştiren Haklog Lojistik ile tam zamanında ve sorunsuz taşımacılık hizmetine alışacaksınız.

  • 7 Gün 24 Saat Hizmet
  • Üretim Tesisine Zamanında Teslimat
  • Ambalajlama Hizmeti
  • Tenteli Kapalı Kasa Kamyon
  • Online Araç Takip
  • Gümrüklü Depolama

Haklog Yurtiçi Dağıtım

Haklog Yurtiçi Dağıtım