Depolama

Uluslararası rekabetçi ortam, firmaların depolama ve lojistik işlemlerini önemli, hatta kritik hale getirmiştir. Günümüzde bir ürünü üretmek ve temin etmek kadar, o ürünü saklamak ve korumakta hayati önem arz etmektedir.

Bu aşamada 5.000 M2’lik depolama ile siz müşterilerimize Konya ve istanbul bölgelerimizde daha iyi hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Haklog olarak; teknik bilgi, deneyimi, bilişimi ve alt yapısıyla değişken sayısını artıran, insan iş gücü yerine otomasyon sistemleri ile denetleyen ve geliştiren bir kaynak olarak gören haklog, salt stoklama, yükleme ve boşaltma da kusursuz verim sağlayarak kayıplardan doğacak zararı en aza indirmeyi hedeflemiştir.

Bu sebeple haklog; depo stratejisiyle ve son müşteri memnuniyeti ile yetinmeyip, kalite yönetimi üzerine daha fazla bilgi sağlamak, iş güvenliği ve İşçi sağlığı açısından kendimizi geliștirmekteyiz.


Depolamanın Önemi

Günümüzün pazar şartları, tedarikçi-üretici-müşteri zincirinde işlerin giderek daha karmasık yapılarda yönetilmesini gerektirmektedir. Birbiri ile etkileşim ve uyum içinde çalışması gereken bu yapıları kurmak ve yönetmek büyük finans kaynakları, birçok konuda bilgili yönetim katmanları ve yoğun ilgi gerektirmektedir. Hizmet alan firma zamanını ve kaynaklarını ana yetkinliğine yönelik daha verimli olarak kullanabilmektedir.

Lojistik Depolama
Lojistik Depolama